На вихідні 28-29 квітня 2018 року ми зі своїми друзями вирішили відправитися в похід до наших найближчих гір (а найближчими для нас є Центральні Горгани), щоб у вже цілком весняну пору ще хоч трішки побачити зиму, бо в горах вона відступає не так швидко. Захотілося знову тих незвичних відчуттів, коли всюди навколо весна одягнула природу в зелені барви, весело співають пташки, сонце своїм теплом огортає землю, а ти ступаєш майже півметровими снігами…

І це відчуття довго не змусило себе чекати. Ми розпочали свій маршрут із села Стара Гута. Нашою ціллю були вершини Сивульського хребта. Для руху до своєї мети ми обрали «зелений» туристичний маршрут, який веде до Сивулі через полонину Боревку, де ми часто зупиняємося на нічліг.

Continue reading

Фотокнига “Гірськими стежками Богородчанщини” – це особливе для мене видання серед усіх інших, в які увійшли мої фото. Ця книга – не просто добірка фотографій на гірську тематику. Над книгою працювала дизайнер Оксана Максимів, яка написала тексти для книги, здійснила підбір фотографій та розробила дизайн. У фотокнизі описуються та ілюструються моїми фотографіями туристичні маршрути, які беруть свій початок на території мого рідного Богородчанського району (Івано-Франківська обл.). Особливо тішить серце те, що це видання знайшло відгук у серцях інших людей і допомогло мені як фотографу поділитися з іншими любов’ю до рідних Карпат, показати людям всю ту красу природи, яку подарував нашій країні Бог.

Continue reading