Похід в гори – це один з найкращих видів подорожей. Ви не просто здійснюєте чергову мандрівку – ви занурюєтеся у справжній вир нових переживань, емоцій, вражень та пригод. Ви отримуєте таку рідкісну в наш час можливість – залишити позаду щоденну метушню, шалений ритм та шум робочих буднів і опинитися віч-на-віч з дивовижною природою Карпатських гір. Хоча. Можливо, вам доведеться зіткнутися з певними фізичними труднощами (проходити пішки великі відстані, долати часті підйоми і спуски, нести за спиною рюкзак з усіма необхідними для походу речами), все ж ви отримаєте свою винагороду. Ви відчуєте єднання з природою так, як не відчували раніше і зможете сповна насолоджуватися чудовими гірськими краєвидами, які бачили тільки на фото, переживатимете неймовірну радість від підкорення гірських вершин. Ви отримаєте багато позитивних емоцій та натхнення для майбутніх звершень, відчуєте як дивний магнетизм палахкотіння вечірньої ватри, спільного приготування їжі на вогні та живого співу улюблених пісень ще більше зблизить вас із рідними чи друзями, стане цілющим, життєдайним бальзамом для душі.

 

Якщо ви бажаєте отримати все це для себе, буду дуже радий допомогти.

Отже, які послуги я можу запропонувати для вас:

  • Організація кількаденного походу чи одноденної екскурсії.

– Замовлення транспорту для перевезення туристичної групи (в залежності від кількості людей) до початкового пункту туристичного маршруту та для повернення з його кінцевого пункту.

– При потребі – допомога з розміщенням групи на ночівлю до початку чи після завершення походу (наприклад, якщо це пов’язано з розкладом руху залізичного транспорту, яким ви користуєтесь)

  • Послуги гіда популярними карпатськими туристичними маршрутами.

– Узгодження термінів та маршруту походу враховуючи всі ваші побажання

– Ознайомлення з правилами поведінки в горах

– Виконання обов’язків провідника та керівника туристичної групи

– При потребі – допомога з розпалюванням вогнища, приготуванням їжі, розкладанням намета (якщо у вас немає необхідних навичок та досвіду)

Більше про маршрути, якими я найчастіше подорожую з друзями та туристичними групами на замовлення, ви можете дізнатися тут.

  • Прокат необхідного туристичного спорядження

Щоб ваша мандрівка здійснилася успішно та без шкоди для здоров’я, а ночівлі були якомога комфортнішими, вам потрібно мати все необхідне спорядження. Детальніше з переліком всіх  необхідних речей ви можете ознайомитися тут

  • Професійні фото з походу на пам’ять про незабутні моменти подорожі

Ви зможете отримати світлини, зроблені професійною фотокамерою, у цифровому вигляді або при бажанні замовити стильну друковану фотокнигу про вашу мандрівку, яку в найкоротші терміни підготує для вас наша фотостудія. Приклад такої фотокниги ви можете побачити тут

Увага! Вартість усіх послуг договірна, оскільки вона цілковито залежить від ваших побажань щодо походу та потреб (чисельність групи, тривалість походу, пора року, вибір маршруту, спорядження, які вам необхідно взяти напрокат і т. п…). Якщо ви вже запланували здійснити похід в гори і заздалегідь хочете знати, в яку суму вам це обійдеться, зв’яжіться зі мною будь-яким зручним способом для обговорення деталей.   До зустрічі!